Akademia Wychowania Michała Kędzierskiego logo

LETNIA PROMOCJA

Z okazji nadejścia lata udostępniłem najskuteczniejsze
rozwiązania dla rodziców, aby nauczyć Cię, jak rozwiązać KAŻDY problem wychowawczy i wesprzeć rozwój dziecka.

Akcja kończy się w ten piątek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

   

Dziękuję Ci!


Na wstępie dziękuję Ci za Twoje zainteresowanie opisem, kliknięcie i wejście na tę stronę. Oznacza to, że jesteś rodzicem, który prawdopodobnie chciałby poprawić lub całkowicie przebudować relacje z własnym dzieckiem.

Jeśli tak, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość ponieważ …

Z okazji nadejścia długo wyczekiwanego lata, na tej stronie udostępnię Ci kursy zawierające sprawdzoną i praktyczną WIEDZĘ, dzięki której szybko i skutecznie ułożysz relację z własnym dzieckiem w sposób, o jakim marzysz. Pokażę Ci, jak zapanować nad własnym smykiem, by raz na zawsze pozbyć się awantur, przepychanek i skończyć z powtarzaniem tej samej prośby czy polecenia tysiące razy.

Absolutnie każdy problem wychowawczy ma już swoje rozwiązanie i jest ono bardzo dokładnie opisane krok po kroku w jednym ze stworzonych przeze mnie kursów. Dodatkowo pokażę Ci, jak wspierać rozwój dziecka, by w pełni rozwinęło ono swój potencjał, oraz jak nauczyć je samodzielności, dzięki czemu będzie umiało zająć się sobą, a ty odzyskasz czas wolny na odpoczynek, własne pasje i budowanie relacji z partnerem czy partnerką. 

Warto przeczytać ten opis w całości tym bardziej, ponieważ tak korzystna oferta już się nie powtórzy.

Zanim je ode mnie odbierzesz proszę Cię o obejrzenie teraz powyższego, krótkiego wideo. Kliknij w zdjęcie powyżej aby je uruchomić.

Z treści dziesiątek a nawet setek emaili, które odbieram po każdej publikacji materiałów, wynika, że to co stanowi największe wyzwanie i problem wśród Rodziców takich jak Ty, to: (sprawdź, który punkt najbardziej dotyczy Ciebie)

1. Brak jakiejkolwiek reakcji dziecka na Twoje prośby czy polecenia

2. Wymuszanie za pomocą HISTERII

3. Problem z agresywnymi zachowaniami dziecka

4. Tracenie czasu i emocji na nieustanne przepychanki, by skłonić dziecko do wykonania podstawowych czynności jak umycie zębów czy pozbieranie zabawek

5. Niechęć dziecka do spania we własnym łóżku

6. Nieustanne kłótnie rodzeństwa i zmuszanie Cię, by co chwilę rozwiązywać konflikty między dziećmi

7. Wypalenie rodzicielskie, przeciążenie codziennością, brak chęci do spędzania czasu z własnym dzieckiem i bycie rodzicem niejako z przymusu

Wreszcie najgorsze: syndrom „Próbowałam już wszystkiego” czyli brak jakichkolwiek efektów mimo długotrwałego, konsekwentnego stosowania metod wychowawczych.

 

 

Znam dokładnie te problemy i wiem jak się czujesz, gdy mimo całej bezgranicznej miłości do dziecka i wielkiego wysiłku włożonego w jego wychowanie, wątpliwej jakości nagrodą jest niekończący się, wysysający z Ciebie żywcem energię konflikt. Wiem jak się czujesz, ponieważ kiedyś byłem w takim samym miejscu jak Ty

Znalazłem jednak rozwiązanie, które diametralnie odmieniło skuteczność moich działań (i działań moich Kursantów) a które za chwilę Ci udostępnię.

Przejdźmy do rzeczy

Zgodzisz się z pewnością ze mną, że nawej najbardziej kochający rodzic bez WIEDZY na temat psychologii dziecka i skutecznych metod wychowawczych, nie da rady zapanować nad swoim dzieckiem. INTUICJA jest bardzo mocno przereklamowana. Powiem więcej: to co działa jest całkowicie SPRZECZNE z rodzicielską intuicją.

To, jak bardzo Ci zależy, jak wiele łez i potu wylejesz, cały trud włożony w wychowanie dziecka, cierpliwość i konsekwencja NIE MAJĄ ZNACZENIA bez jednego, kluczowego czynnika:

WIEDZY

To praktyczna wiedza na temat PSYCHOLOGII DZIECKA i METOD WYCHOWAWCZYCH pozwoli Ci wyrwać się z błędnego koła porażki. Zaczniesz wreszcie zbierać owoce swoich działań i cieszyć się faktem, iż jesteś rodzicem, zamiast ciągle walczyć z wiatrakami. Gdy zdobędziesz tę wiedzę, nagle wszystko zacznie się układać po Twojej myśli.

Pełna stresu i frustracji codzienność ustąpi miejsca nowej, pełnej radości, satysfakcji i wspólnej zabawy. Każdego dnia Twoja rodzina będzie zbliżać się do siebie i budować więź, zamiast walczyć o przetrwanie. 

Niestety, coraz więcej rodziców z przerażeniem odkrywa, iż MAJĄ DOŚĆ. Najchętniej uciekliby gdzieś daleko z własnego domu, nie robią tego jednak z poczucie obowiązku i odpowiedzialności. Przyznają sami przed sobą, mimo iż nie jest to łatwe, iż jednocześnie nie lubią swojego dziecka oraz kochają je nad życie.

Można powiedzieć „mocne słowa”. Zastanów się jednak, czy interesuje Cię oblana lukrem wizja rodzicielstwa, czy ta opisująca świat takim, jakim jest on NAPRAWDĘ?

 

A przecież to wszystko może wyglądać zupełnie inaczej


Pomocą w wychowaniu dzieci zajmuję się od 9 lat. W tym czasie naprawiłem relacje w domu KAŻDEGO rodzica, którego odwiedziłem (za moment opowiem Ci nieco więcej o moich wizytach domowych, których mam już na koncie ponad siedemdziesiąt). 

Zaraz, zaraz… jak to każdego? NIKT nie ma 100% skuteczności…

Jak najbardziej jest to możliwe. Wyspecjalizowałem się w pomocy dzieciom w wieku od 1,5 roku do 11 lat. Zachowanie dzieci w tym wieku bezpośrednio wynika ze ŚRODOWISKA, w którym się znajdują. ŚRODOWISKO jest czymś, co rodzic może kontrolować w 100%.

(U dzieci 11-letnich i starszych to zaczyna się zmieniać. Decydujące w kwestii tego, jak postępują, stają się ich poglądy i przekonania i sprawa bardzo się komplikuje)

Innymi słowy: musisz wiedzieć, jak dokładnie zachować się podczas setek małych, codziennych sytuacji. To są KONKRETNE i łatwe do zrozumienia wytyczne. Nie musisz być psychologiem czy geniuszem. Absolutnie każdy może z sukcesem zastosować tą wiedzę u siebie w domu.

Gdy będziesz reagować odpowiednio, zachowanie Twojego dziecka zmieni się w sposób AUTOMATYCZNY.

Jeśli wdrożysz moją wiedzę skrupulatnie, to MUSI SIĘ UDAĆ. Nie mówimy tutaj o subtelnej poprawie sytuacji czy sporej szansie na sukces. Mówimy o wielkim przełomie który po prostu musi nastąpić, jeżeli rzeczywiście wykonasz moje instrukcje.

Chcesz posłuchać, jak oceniają współpracę ze mną moi kursanci?

Proszę bardzo! Oto kilka opinii moich kursantów w programie Akademia Wychowania oraz rodziców, którym pomogłem podczas pięciodniowej interwencji domowej.

Dlaczego jestem pewien, że jestem w stanie Ci pomóc?

Jestem praktykiem. Każda metoda wychowawcza, którą Ci przekazuję, została przeze mnie osobiście przetestowana przynajmniej parędziesiąt razy.

Pamiętasz „Supernianię”? Na co dzień pomagam w bardzo podobny sposób, jednak nie towarzyszą mi kamery. Odwiedzam rodziców, którzy nie radzą sobie ze swoją pociechą. Dosłownie wprowadzam się na 5 dni. W tym czasie, wspólnymi siłami przeprowadzamy „rewolucję wychowawczą” i układamy na nowo relacje łączące domowników.

Na początku jedynie obserwuję dynamikę funkcjonowania danej rodziny i przygotowuję szyty na miarę plan naprawy sytuacji. Następnie sam wkraczam do akcji: gdy pojawia się problematyczna sytuacja z dzieckiem osobiście rozwiązuję ją, a zadaniem rodziców jest obserwować CO DOKŁADNIE ROBIĘ. Cały czas oczywiście tłumaczę, jakie są psychologiczne mechanizmy leżące u podstaw problemów.

Ostatnim krokiem jest przejęcie pałeczki przez rodziców. Proszę ich wtedy, by to oni wzięli sprawy w swoje ręce, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, a ja jestem obok i poprawiam na bieżąco popełniane przez nich błędy. 

Michał Kędzierski psycholog dziecięcy

Mówię Ci o tym z bardzo ważnego powodu


Jak widzisz, to na czym się skupiam i na co przede wszystkim stawiam to EFEKTY.

Sam się cały czas szkolę, uczę i zdobywam wiedzę. Do wiedzy i efektów, które dostajesz ode mnie podaną na tacy, dochodziłem 9 lat.

Irytuje Cię, iż cały czas czytasz książki na temat wychowania dzieci, stosujesz zawarte tam rady, a efektów nie ma wcale lub, co gorsza, jest jeszcze gorzej?

Doskonale rozumiem Twoją frustrację… Sam byłem w tym miejscu. Gdy zaczynałem swoją przygodę z pomocą w wychowaniu dzieci, sam wdrażałem dziesiątki porad. Wszystko wydawało się takie logiczne i piękne, był jednak jeden zasadniczy problem… Większość tych porad zwyczajnie NIE DZIAŁA. Do wiedzy, którą mam dzisiaj, dochodziłem LATAMI, cierpliwie próbując jedna za drugą wszystkich metod, o których się dowiedziałem. Odrzucałem te, które nie przynosiły rezultatów (czyli przytłaczającą większość), zostawiałem te, których efekty mnie zadowalały, modyfikując je z czasem, by efekt końcowy był jeszcze lepszy.

Wiele problemów wychowawczych nie było opisanych w literaturze psychologicznej. W takiej sytuacji adaptowałem rozwiązania opisane w literaturze w przypadku pracy z osobami dorosłymi. Po pewnym czasie, gdy poczułem się pewnie, zacząłem sam wymyślać rozwiązania napotkanych problemów. Odwiedzałem rodzinę za rodziną i cały czas ulepszałem swoją wiedzę. Jestem psychologiem, ukończyłem psychologię na przodującym w rankingach Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak powiem Ci szczerze, że to akurat nie ma większego znaczenia… Nie tam zdobyłem swoją wiedzę na temat wychowania dzieci. Ona została wykuta w ogniu walki, gdzie przez lata odwiedzałem rodzinę za rodziną i sprawdzałem na własnej skórze, co działa, a co nie..

Moim nadrzędnym celem jest rzeczywista ZMIANA rzeczy, które nie pasują Ci w relacji z dzieckiem.

Nie będę polewał rodzicielstwa lukrem. Nie będę zaśmiecał Twojej głowy pięknie brzmiącą teorią w stylu: „Kochaj swoje dziecko a ono odwdzięczy się zachowując się wprost wspaniale”.

Niestety, mimo iż bardzo byśmy chcieli, jest to jedynie myślenie życzeniowe. Świat tak nie działa. Miłość do dziecka jest podstawą, ale nie wystarczy ona, by poukładać sobie relację z nim, co z kolei jest niezbędne do stworzenia szczęśliwego domu i czerpania satysfakcji z faktu, iż jest się rodzicem.

Nie będę Ci opowiadał pięknie brzmiących frazesów. Pokażę Ci psychologię dziecka taką, jaką jest ona naprawdę.

Wiem, że potrafię Ci pomóc, ponieważ setki razy byłem w sytuacji, z jaką ty mierzysz się obecnie. Moje metody rewelacyjnie zadziałały u innych, tak samo zadziałają u Ciebie.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Każdy kurs, który udostępniam, ma moją osobistą gwarancję skuteczności.

Daję Ci trwające 30 dni prawo zwrotu. Jeśli nie spodobają Ci się efekty, po prostu oddam Ci pieniądze bez zadawania zbędnych pytań. 

Zgodzisz się z pewnością ze mną, że to najbardziej uczciwe podejście. Ty nic nie ryzykujesz, ponieważ to ja biorę całe ryzyko na siebie. 

Wyobraź sobie sytuację, w której uzyskujesz dostęp do jednego z moich kursów, oglądasz i wdrażasz instrukcje wideo a następnie patrzysz, jak na Twoich oczach dzieje się prawdziwa magia. Twoje dziecko przestaje robić Ci problemy, jest uśmiechnięte, wyluzowane, pomocne a do tego co chwilę powtarza „kocham Cię”. Ty stajesz się całkowicie innym rodzicem. RODZICIELSTWO KAŻDEGO DNIA ZACZYNA CI PRZYNOSIĆ CORAZ WIĘKSZĄ SATYSFAKCJĘ.

Dzwonisz do mnie z informacją, MICHALE, nie poznaję swojego dziecka. Moje życie jest nie do poznania, jest wprost cudownie”!

Wiesz co byś usłyszała ode mnie?

„Gratuluję Ci 🙂 nagrajmy wideo!”

Jeśli zgodziłabyś się, wtedy krótki wywiad z Twoim udziałem pojawiłby się pośród tych filmów, które być może widziałaś powyżej na tej stronie.

To właśnie przez takie podejście mam na chwilę, gdy piszę ten opis ponad 160 wiadomości na poczcie z prośbą o możliwość uczestnictwa w programie Akademia Wychowania czy też o przeprowadzenie pięciodniowej interwencji domowej. To ono doprowadziło mnie do miejsca, w którym wielu nazywa mnie „Panem Supernianią” czy „Zaklinaczem Dzieci” (chociaż sam nie lubię tych określeń)

Będę z Tobą absolutnie szczery. Mam obecnie tak dużą liczbę kursantów objętych moim ciągłym mentoringiem, że ta krótka Letnia Promocja, na której stronie właśnie jesteś, jest chęcią pomocy tym, którzy chcieliby przetestować moje metody a których być może nie stać na moje rozwiązania.

W tym miejscu mam dla Ciebie świetną wiadomość


Skoro przeczytałaś do tego miejsca oznacza to krótko mówiąc, że chciałabyś zostać Uczestniczką moich szkoleń i programów mentoringowych.

Jeśli naprawdę chciałabyś nauczyć się, jak rozwiązać absolutnie każdy problem wychowawczy, oraz jak skutecznie wspierać rozwój dziecka, by osiągnęło ono pełnię swojego potencjału, to uwierz mi, jesteś w absolutnie najlepszym miejscu, by tak się właśnie stało..

 

Jak bardzo chciałabyś uzyskać dostęp do mojej wiedzy i osobistej pomocy?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi, „Bardzo, jestem zainteresowana, zaciekawiłeś mnie”, przeczytaj propozycję, którą dla Ciebie przygotowałem.

 

Oto co dla Ciebie mam

Przygotowałem aż 6 propozycji.

Każdy program posiada własną, trwającą 30 dni gwarancję 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy. 

Mają one na celu pomóc Tobie w 8 głównych obszarach (sprawdź który najbardziej chciałabyś poprawić)

1. Brak jakiejkolwiek reakcji dziecka na Twoje prośby czy polecenia

2. Wymuszanie za pomocą HISTERII

3. Problem z agresywnymi zachowaniami dziecka

4. Tracenie czasu i emocji na nieustanne przepychanki, by skłonić dziecko do wykonania podstawowych czynności jak umycie zębów czy pozbieranie zabawek

5. Niechęć dziecka do spania we własnym łóżku

6. Nieustanne kłótnie rodzeństwa i zmuszanie Cię, by co chwilę rozwiązywać konflikty między dziećmi

7. Wypalenie rodzicielskie, przeciążenie codziennością, brak chęci do spędzania czasu z własnym dzieckiem i bycie rodzicem niejako z przymusu

8. Syndrom „Próbowałam już wszystkiego” czyli brak jakichkolwiek efektów mimo długotrwałego, konsekwentnego stosowania metod wychowawczych.

 

Zanim skorzystasz jest jeszcze jedna ważna kwestia, niestety mam w tym miejscu złą wiadomość


Jeśli obserwujesz moje działania od dłuższego czasu, domyślasz się, że mój grafik jest od rana do wieczora wypełniony konsultacjami z kursantami. W związku z tym naturalnym jest, że program obejmujący mój osobisty mentoring telefoniczny musi być ograniczony pod względem osób, które jestem w stanie prowadzić.

Zasada jest prosta. Dopiero jak po roku czasu zostanie zwolnione miejsce na program obejmujący moją opiekę telefoniczną, robię rekrutację i daję możliwość zapisu kolejnej osobie.

To nie jest żaden „trick marketingowy”, jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu i widziałaś komentarze choćby na prowadzonym przeze mnie webinarze to wiesz, że rodzice potrafią się wręcz „bić” o wolne miejsca i dawać upust swojemu rozgoryczeniu w chwili gdy zapisy zostają zamknięte.

Wiesz również, że spotkania ze mną na żywo zapełniają się po same brzegi.

Piszę o tym dlatego, że jeśli odłożysz zapisy na później, wolnych miejsc może zabraknąć (być może już ich nie ma). Dlatego też jak widzisz warto działać szybko tym bardziej, że niczym przecież nie ryzykujesz.

Takie zainteresowanie jest związane być może z tym, że nie robię tego typu akcji zapisowych na swoje programy zbyt często. 

Co jest również bardzo istotne, tę akcję zapisów zakończę w piątek o 22:00 (poniżej umieściłem zegar by było wiadomo, ile jeszcze zostało czasu) lub w momencie zajęcia 100% każdego z programów.

Akcja kończy się w piątek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli chcesz naprawdę poprawić swoje relacje z dzieckiem, zapoznaj się teraz z każdym z programów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zapisując się do tych, które podobają Ci się najbardziej.

 

Wybierz teraz najlepsze dla siebie rozwiązanie:

UWAGA: Pierwsze 50 osób, które zdecydują się na KTÓRĄKOLWIEK z poniższych opcji, otrzyma ode mnie w BONUSIE 3 MODUŁY:

 

BONUS 1# EMOCJE DZIECKA

BONUS 2# BULLYING

BONUS 3# UZALEŻNIENIE OD ELEKTRONIKI

 

 

Akademia Wychowania MENTORING

PAKIET MENTORING
Absoutny hit. To rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zdobyć dostęp do CAŁEJ mojej wiedzy oraz OSOBISTEGO WSPARCIA TELEFONICZNEGO. To pakiet zawierający WSZYSTKIE nagrane przez mnie kursy (+ przedpremierowo „Dziecko Nie Słucha”) oraz możliwość kontaktu NIEOGRANICZONEGO kontaktu telefonicznego ze mną, o ile zostaną spełnione 2 warunki: przed rozmową ze mną obejrzyj, co na dany temat mówię w nagraniach i stosuj tą wiedzę u siebie przez przynajmniej 2 tygodnie. Tylko 1 miejsce na pakiet mentoring z rabatem 89%

Akademia Wychowania pakiet platinium

PAKIET PLATINIUM

To pakiet zawierający WSZYSTKIE nagrane przez mnie kursy online:

„Akademia Wychowania” + „Zgodne Rodzeństwo” + „Histeria Dziecka” + „Agresja Dziecka” + „Spokojne Noce” + „Dziecko Nie Słucha” (przedpremierowo)

Tylko 3 promocyjne pakiety

Akademia Wychowania pakiet platinium

PAKIET EKSPERT

To pakiet zawierający kursy:

„Zgodne Rodzeństwo” + „Histeria Dziecka” + „Agresja Dziecka” + „Spokojne Noce” 

Tylko 21 promocyjnych pakietów

Akademia Wychowania pakiet platinium

ZGODNE RODZEŃSTWO

Masz już serdecznie dość codziennych kłótni, bójek, złośliwości i wyrywania sobie zabawek z rąk przez Twoje dzieci? Nie chcesz, by zmuszały Cię do rozwiązywania ich konfliktów co parę minut?

Naucz rodzeństwo zabawy w zgodzie i zyskaj czas ma kawę i wypoczynek!

Tylko 6 promocyjnych kursów

Akademia Wychowania pakiet platinium

AGRESJA DZIECKA

To odpowiedź na pytanie:

„Co robić, gdy dziecko kopie, bije, gryzie, szczypie czy pluje i nic nie robi sobie z faktu, iż każesz mu NATYCHMIAST przestać zachowywać się w tak skandaliczny sposób” ?

Tylko 5 promocyjnych pakietów

Akademia Wychowania pakiet platinium

SPOKOJNE NOCE

Co robić, gdy dziecko chcesz spać z rodzicami? Jak zachować się, gdy nie chcesz położyć się do łóżka i biega po domu do późna? Co gdy miewa koszmary lub lęki nocne? Co robić, gdy moczy się w nocy? 

Znajdziesz tutaj rozwiązania tych, oraz wielu innych NOCNYCH PROBLEMÓW

Tylko 10 promocyjnych pakietów

Kurs online dziecko nie śłucha

DZIECKO NIE SŁUCHA (PRZEDPREMIEROWO)!!!

Dziecko Cię nie słucha? Na każdym kroku ostentacyjnie ignoruje Twoje prośby oraz polecenia? MASZ JUŻ TEGO SERDECZNIE DOŚĆ?

Kurs będzie miał swoją premierę 1 października 2022. Jeśli zdecydujesz się dziś, zainwestujesz w niego kilka razy mniej. 

Tylko 11 promocyjnych pakietów

WAŻNE! Ta akcja kończy się w piątek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli chcesz obejrzeć więcej opinii moich kursantów, to zapraszam Cię do zakładki Opinie na mojej stronie

To jest moment Twojej decyzji

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz decyzję o rozpoczęciu swojej edukacji w roli rodzica na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie rezultaty, które osiągałaś do tej pory nie zmienią się. Nie chcę Cię straszyć, prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. To mit, iż dzieci „wyrastają” z problemów. One nie znikają, a jedynie zmieniają swoją formę. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że utkniesz w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami a następnie wdrożysz metody, które zmieniły na lepsze życie tysięcy rodziców i ich dzieci

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk aby skorzystać z propozycji

 

Kliknij tutaj i wybierz swój program

Dlaczego warto uczyć się od Michała?

Najlepiej wyrażą to konkretne liczby:

  1.  Ponad 70+ interwencji domowych
  2. Występ przed ponad 500 000 osób w programie „Pytanie na Śniadanie”
  3. Prowadzi kanał na YouTube śledzony regularnie przez prawie 46.000 osób
  4. Ponad 120.000 subskrybentów na liście emailowej
  5. Zbudował fanpage na blisko 24.000 fanów na Facebooku
  6. Prawie 30.000 obserwujących kanał na TikTok’u
  7. Dziesiątki Wywiadów w TV i dla gazet.

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w pytanie aby rozwinąć odpowiedź:

Moje dziecko nie sprawia strasznych problemów. Czy Twoje kursy są dla mnie?

Jak najbardziej! Profilaktyka zawsze będzie lepsza niż przysłowiowe „gaszenie pożarów”. Mając świadomość, jakie mechanizmy psychologiczne leżą u podłoża problemów wychowawczych, nigdy nie dopuścisz do tego, by się one rozwinęły. 

Akademia Wychowania, poza rozwiązaniami WSZYSTKICH problemów wychowawczych, to także wiedza o tym, jak wspierać rozwój dziecka. 

 

Jaką mam gwarancję, że u nas zadziała?

Jeśli masz dziecko w przedziale wiekowym 1,5 do 11 lat i DOKŁADNIE zastosujesz przedstawione przeze mnie instrukcje, to musi się udać.

Pamiętaj, że gdy wprowadzisz zmiany, pierwszą reakcją dziecka będzie OPÓR (trwający od kilku dni do 2, maksymalnie 3 tygodni. Nie obawiaj się go, to naturalny element procesu uzdrawiania relacji w Twojej rodzinie. 

Zastosowałem gwarancję satysfakcji przy moich kursach. Jeśli po zastosowaniu technik bez nie będziesz zadowolona z wyniku – możesz wystąpić o zwrot do 30 dni od opłacenia danego kursu. 

Jeśli natomiast potrzebujesz pisemnego potwierdzenia gwarancji napisz do mnie na kontakt@akademiawychowania.com

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, wystarczy poinformować nas pisząc maila na kontakt@akademiawychowania.com

Mam nietypową propozycję, jak się z Tobą skontaktować?

Napisz maila na  kontakt@akademiawychowania.com  lub zadzwoń na numer +48 602 196 305.

Jakie są dostępne formy płatności?

Przelewy24 (większość najpopularniejszych polskich banków) oraz PayPal. Dla płatności powyżej 2000 zł również bezpośredni numer konta. PayU oraz Paypal obsługują zamówienia w trybie automatycznym, stąd wybór tych platform.

Jeszcze się zastanawiasz?

Posłuchaj WYWIADÓW UDZIELONYCH PRZEZ MICHAŁA

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas:

Dział pomocy email pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00-17:00 

Email: kontakt@akademiawychowania.com

tel: +48 602 196 305

Akademia Wychowania sp. z o. o.

26-600 Radom

ul. 1905 Roku 21/101

NIP: 9482625297

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Akademia Wychowania sp. z o.o.

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności